WOLNOSTOJĄCE TABLICE OGŁOSZENIOWE – POMYSŁY NA WYKORZYSTANIE


Wolnostojące tablice ogłoszeniowe mogą pełnić szereg funkcji. Są dostosowane zarówno do stania we wnętrzach, jak i w plenerze. Nie może obyć się bez nich żadna wystawa ani targi.

Wystawy plenerowe

Wiosną i latem w przestrzeni publicznej bardzo często pojawiają się wystawy plenerowe. Pełnią one różne funkcje: promują regiony turystyczne, są uzupełnieniem do aktualnych wydarzeń lub prezentują prace uznanych artystów np. fotografów. Wolnostojące tablice ogłoszeniowe są ich integralnym elementem. Firma Paraga-centrum tworzy wytrzymałe tablice ogłoszeniowe, które mogą tworzyć profesjonalne systemy wystawiennicze. W naszej ofercie znajdują się zarówno tablice jedno i dwustronne jak i bardziej skomplikowane tablice czterostronne oraz tablice typu parawan. Wszystkie komponują się w rozmaite konfiguracje, które łatwo dostosować do scenariusza wystawy.

Targi

Wolnostojące tablice ogłoszeniowe mogą też pełnić funkcję stricte marketingową. To doskonały pomysł na przyciągnięcie uwagi osób odwiedzających targi branżowe. Oprócz przestrzeni wystawienniczej warto zatroszczyć się także o treść atrakcyjną dla odbiorcy, za którą będzie się krył nasz przekaz marketingowy. Mogą być to fotografie, ikonografiki, relacja z projektu firmy. Wszystko zależne jest od branży, w której działa przedsiębiorstwo.

Biblioteki, uniwersytety, szpitale

Biblioteki i uniwersytety bardzo często są miejscem różnych wystaw. Tablice ogłoszeniowe Paraga Centrum to dobry pomysł na to, by niskim kosztem wykonać atrakcyjną ekspozycję. Raz zakupiona tablica informacyjna może służyć podczas wielu wydarzeń. Nasze tablice często wykorzystywane są także  w szpitalach. Zwykle służą do prezentacji treści o szerzących wiedzę o zdrowym stylu życia i profilaktyce różnych chorób.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oprócz tablic znajdują się w niej także gabloty, witryny szklane i potykacze reklamowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *