Witryna szklana – jak kreatywnie wykorzystać ją w swoim biznesie?


Po zakupie gabloty nie wystarczy wypełnić ją przypadkowymi produktami. Witryna to Twoja wizytówka i twoim interesie jest, by była jak najbardziej efektowna. Podsuwamy kilka wskazówek jak można kreatywnie ją wykorzystać.

Zachowaj umiar

witryna_szklana_slodyczewitryna_szklana_cukiernia

Źródła zdjęć: 1, 2

Ekspozycja powinna być czytelna i przejrzysta. Nie upychaj za szybą zbyt wiele elementów. Postaraj się je pogrupować w ramach czytelnych kategorii, tak by klient nie czuł się zagubiony w ofercie. Wybierz do eskpozycji swoje najbardziej efektowne produkty. Wystawa musi prezentować się tak, by klient utknął przy niej z przysłowiowym nosem na szybie.

Zaskakuj swoich klientów nietypową ekspozycją

witryna_szklana_ekspozycjaszklana_witryna1

Źródła zdjęć 1, 2

Widziałeś to, ale fajna wystawa! – Musisz prowokować klientów, do takich reakcji. Zamiast wystawiać biżuterię na standardowych ekspozytorach wykorzystuj do tego nietypowe elementy, takie jak gałązka widoczna na powyższej fotografii. Ta zasada nie dotyczy wyłącznie producentów biżuterii. Efektowna i nietypowa witryna przyciągnie uwagę klientów każdego sklepu.

Myśl nieszablonowo

Wydaje Ci się, że miejsce gablot jest tylko w sklepach jubilerskich? Jeśli pomysł będzie chwytliwy możesz wykorzystać je w każdej branży. Towar wystawiony za szybą sprawia wrażenie niedostępnego i bardziej ekskluzywnego. W gablotach świetnie prezentują się drogie wina i akcesoria wnętrzarskie, które dzięki takiej ekspozycji przypominają obiekt muzealny. Szklane witryny nie są jednak zarezerwowane jedynie dla ekskluzywnych towarów. Co powiesz na wypełnienie całej gabloty guzikami, albo na ustawienie w jej wnętrzu egzotycznych roślin? Dzięki takim nieszablonowym pomysłom z pewnością uda Ci się wyróżnić na tle konkurencji.

szklana_witryna_kapeluszeszklana_witryna_winaszklana_witryna_kaktusy

Źródła zdjęć 1, 2, 3

Liczymy na to, że udało nam się przełamać nieco twoje wyobrażenie o gablotach ekspozycyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Być może znajdujące się w nich witryny natchną Cię do równie kreatywnych rozwiązań, jak te przedstawione powyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *