TABLICE OGŁOSZENIOWE – MATERIAŁY, RODZAJE, FUNKCJE


Choć Internet w znacznej mierze przejął rolę tradycyjnych metod przepływu informacji w wielu miejscach tablice ogłoszeniowe nadal są nieodzowne. Zobacz czym kierować się przy ich wyborze.

Tablice ogłoszeniowe

Tablice ogłoszeniowe ułatwiają organizację w szkołach i miejscach pracy. Wiesza się je w wyjątkowo ruchliwych miejscach tak, by każdy uczeń lub pracownik miał wgląd do prezentowanych na nich informacji. Równie często tablice ogłoszeniowe pełnia rolę wspólnej przestrzeni, na której każdy może zamieścić swoje ogłoszenie. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzają się tablice magnetyczne lub wykończone korkiem.

Gabloty ogłoszeniowe

W niektórych sytuacjach funkcję tablic mogą przejąć gabloty informacyjne lub witryny szklane. Najlepiej sprawdzają się one w miejscach, gdzie właściciel nie życzy sobie, by treść prezentowana na tablicy była edytowana przez pozostałych użytkowników danej przestrzeni. Zamykane na klucz gabloty informacyjne to częsty wybór deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych. Prezentowane są w nich wówczas informacje kierowane do lokatorów budynku. Czasem towarzyszą im również tablice ogłoszeniowe, gdzie mieszkańcy mogą swobodnie zamieszczać swoje ogłoszenia.

Z jakiego materiału powinna być wykonana tablica lub gablota?

Większość produkowanych przez nas tablic wykonana jest aluminium. To bardzo wytrzymały materiał, który doskonale sprawdza się w tej roli. Tablice ogłoszeniowe zewnętrzne są ponadto pokrywane folią, która chroni je przed promieniami UV. Gabloty informacyjne również produkowane są przy użyciu tej techniki. Poza tym dysponujemy również dużą ofertą gablot z drewnianym wykończeniem. Tego rodzaju gabloty mogą być montowane jedynie we wnętrzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *