PARAGA CENTRUM


PARAGA CENTRUM to producent gablot witryn, tablic i potykaczy reklamowych. Jesteśmy również pośrednikiem w sprzedaży certyfikowanych artykułów ekspozycyjnych polskich i zagranicznych firm. Wszystkie gabloty, tablice i potykacze produkowane są przez wykwalifikowanych specjalistów, czemu zawdzięczają swoja wysoką jakość.

Skuteczna reklama kluczem do sukcesu

Wizualna prezentacja informacji zawsze była jedną z najskuteczniejszych form dotarcia do klienta. Owocna reklama musi być jednak odpowiednio wyeksponowana. Obdarty plakat z pewnością nie zwróci uwagi rzesz przechodniów.  Tablice ogłoszeniowe, gabloty zewnętrzne, witryny szklane i potykacze prezentują się znacznie estetyczniej, nie zaśmiecając przestrzeni publicznej. Firmy, które dbają o swój ekspercki wizerunek powinny zatem zatroszczyć się o równie profesjonalną formę reklamy. Gwarantują ją  tablice reklamowe, gabloty i potykacze reklamowe z oferty firmy Paraga centrum.

Oferta PARAGA CENTRUM

Dysponujemy szerokim wyborem potykaczy, gablot i tablic w różnych kształtach i rozmiarach. Istnieje możliwość zindywidualizowania produktu np. poprzez montaż oświetlenia. Gabloty dzielą się na gabloty reklamowe, gabloty informacyjne oraz gabloty ogłoszeniowe. W ofercie znajdują się również gabloty zewnętrzne, dostosowane do zmiennych warunków atmosferycznych. Potykacze mogą być dwustronne lub jednostronne w zależności od potrzeb klienta. Ceny wszystkich artykułów są na tyle przystępne, że nawet debiutujące firmy mogą sobie na nie pozwolić. Nasze witryny i gabloty bywają również wykorzystywane w budynkach administracji publicznej, placówkach szkolnych i muzealnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *