MYŚLAŁEŚ, ŻE POTYKACZE REKLAMOWE TO PRZEŻYTEK? NA PEWNO NIE WIDZIAŁEŚ TYCH KAMPANII!


Potykacz, jak sama nazwa wskazuje sam wpada nam pod nogi. To dość agresywna forma reklamy. Istnieją jednak sposoby na to, by mijający go spacerowicze zamiast przeklinać wyciągali telefon by uwiecznić go na zdjęciu. Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze przykłady takich kampanii.

f9eafef54335963ce8d1d31a8dcc6818

FLOW JOGA

W tym wypadku wystarczyło tylko zmodyfikować delikatnie tradycyjną formę potykacza, by reklama zwracała uwagę potencjalnych klientów. Nie bez znaczenia jest też kontekst w jakim umieszczony jest potykacz. Nadmorski kurort to wymarzone tło dla reklamy szkoły jogi.

potykacz2

3 LEAF

Zdecydowaliśmy się na ten przykład, by pokazać Ci, jak ważna jest spójna identyfikacja wizualna firmy. Nie wolno o niej zapominać także decydując się na potykacz. Starannie wybrane kolory, wykorzystywane w różnych materiałach reklamowych będą wywoływać oczywiste skojarzenia z twoją firmą.

potykacz4

NATURAL SELECTION

Czasem wyróżnić się spośród warto zaprojektować w oryginalnej stylistyce. Potykacz Natural Selection choć nie wykorzystuje barw typowych dla reklamy zewnętrznej (czerwień, żółte tło) wyróżnia się gustownym projektem, który doskonale odpowiada strategii całej marki. To pomysł wart naśladowania, zwłaszcza dla firm z branży ekologicznej

potykacz3

FARMER’S MARKET

Podobają Ci się potykacze, ale nie chcesz aby deszcz zmył twoją reklamę? Zamów więc projekt graficzny, który będzie imitował powierzchnię pomalowaną kredą! Zdolny grafik sprawi, że różnica będzie niemal niezauważalna, a reklama długo będzie cieszyć oko przechodniów.

 

Kluczem do skutecznej reklamy na potykaczu jest chwytliwe hasło i pomysłowy projekt graficzny. Nie obędzie się też bez solidnej podstawy dla zamówionego plakatu. Jeszcze jej nie masz? Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. Pod tym linkiem znajdują się wszystkie potykacze z oferty Paraga Centrum.

 

 

Źródła zdjęć: Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *