GABLOTY ZEWNĘTRZNE – ZASTOSOWANIE


Gabloty zewnętrzne pozwalają na uporządkowanie przestrzeni publicznej. Dzięki wydzieleniu specjalnego miejsca na ogłoszenia krajobraz nie jest zaśmiecany przez sterty chaotycznie rozwieszonych plakatów. Istnieją branże, gdzie zakup gabloty jest koniecznością. Zobacz, czy zalicza się do nich także twoja firma.  

Gabloty zewnętrzne wolnostojące

  • Dworce – mimo wprowadzenia elektronicznych rozkładów jazdy dworce zobowiązane są do informowania o odjazdach pociągów i autobusów w tradycyjny sposób. Istnieje wiele sposobów na wyeksponowanie rozkładu jazdy, ale szklana gablota jest optymalnym rozwiązaniem, do którego podróżni zdążyli się już przyzwyczaić.
  • Ratusze, urzędy gminy – gabloty zewnętrzne ustawiane przed centrami administracji publicznej informują lokalną społeczność o bieżących wydarzeniach. Coraz częściej ogłoszeniom towarzyszą też ciekawostki o historii miejscowości i lokalnych atrakcjach turystycznych. Na ruchliwych placach miejskich doskonale sprawdzają się gabloty dwustronne, które pozwalają na zwiększenie powierzchni ekspozycyjnej.
  • Kina, teatry i inne instytucje kultury – gabloty zewnętrzne to doskonałe miejsce na ekspozycję afiszy teatralnych i plakatów filmowych. Czasem podobnie, jak tablice informacyjne służą za miejsce wystaw plenerowych. Na ten temat pisaliśmy więcej w artykule poświęconym wolnostojącym tablicom ogłoszeniowym.

Gabloty zewnętrzne wiszące  

  • Budynki administracji publicznej – biura i urzędy to nasi podstawowi klienci. Gabloty służą zarówno do informowania odwiedzających je petentów, jak i pracowników.
  • Biura architektoniczne, biura nieruchomości – architekci i agenci nieruchomości mają szereg sposobów na to, by pochwalić się swoją ofertą. Dziś są to głównie strony internetowe, ale warto postarać się, aby biuro również było naszą wizytówką, zwłaszcza wtedy gdy znajduje się przy ruchliwej ulicy. W takiej sytuacji zewnętrzna gablota reklamowa również może przyciągnąć klientów.
  • Osiedla mieszkaniowe – każdy deweloper powinien zatroszczyć się miejsce, gdzie będą prezentowane ogłoszenia o ewentualnych wydarzeniach na osiedlu. Może być to np. gablota zewnętrzna przy bramie prowadzącej na osiedle.
  • Sklepy – klient odwiedzający sklep nie musi wiedzieć o obowiązujących promocjach, dlatego warto go o tym poinformować montując gablotę tuż przy wejściu.

Pamiętajmy o tym, ze estetyczna ekspozycja świadczy rzetelności naszej firmy. Właśnie dlatego należy zadbać o funkcjonalną i atrakcyjną wizualnie oprawę. Gabloty z oferty Paraga-Centrum z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *